front2_1
front2_2
front2_4
front2_5
front2_7
front2_8
front2_9
Previous Next

Współpracując z Helicopter.pl macie Państwo pewność, że loty wykonywane są przez zatwierdzonego operatora lotniczego, spełniającego najsurowsze wymagania stawiane przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) oraz Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC).

Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz koncesję uprawniające nas do przewożenia osób na terenie Polski oraz Unii Europejskiej:
- Koncesja Urzędu Lotnictwa Cywilnego nr ULC- LER-1/4000-027/03/12
- Certyfikat Operatora Lotniczego (AOC) nr PL-029/12

 

helicopterpl AOC
  Certyfikat Operatora Lotniczego (AOC)

Firma Helicopter.pl powstała w odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na wynajem śmigłowców oraz świadczenie usług indywidualnego transportu śmigłowcowego w Polsce.

Helicopter.pl jest częścią grupy Heli Invest, która od ponad 10 lat jest przedstawicielem producenta śmigłowców Airbus Helicopters oraz Autoryzowanym Centrum Serwisowym w Polsce.

Helicopter.pl posiada bazę w Warszawie oraz liczną flotę śmigłowców dzięki czemu jesteśmy liderem usług transportu śmigłowcowego w Polsce.

Oparty na profesjonalnej kadrze, helicopter.pl oferuje wydajne i przyjazne usługi sprawiając, że charter śmigłowca realizowany jest bez zakłóceń i problemów.

W naszej flocie posiadamy wiele typów śmigłowców, dedykowanych do różnych misji i indywidualnych wymagań.

Zapewniamy, że podróżując z Helicopter.pl, przybędziesz wypoczęty i gotowy do pracy lub spotkania, bez obaw o swoją podróż.

Dolecisz tam gdzie chcesz, kiedy chcesz i o której chcesz, nie przejmując się korkami na drodze, opóźnieniami na kolei czy udrękami związanymi z odprawą na lotniskach.

Celem helicopter.pl jest zapewnienie szybkiego, elastycznego a przede wszystkim bezpiecznego transportu dla naszych klientów oraz ich gości.

Helicopter.pl realizuje loty śmigłowcami Airbus Helicopters, które charakteryzują się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, nowoczesnym designem oraz najwyższym w swojej klasie komforcie. Śmigłowce są ciche, wyposażone w luksusową kabinę, pilotowane przez doświadczonych pilotów.