front2_1
front2_2
front2_4
front2_5
front2_7
front2_8
front2_9
Previous Next

Tworzymy przygody wysokich lotów!

Szukasz firmy, która zapewni Ci loty widokowe najwyższej klasy, a przy tym zadba o Twoje bezpieczeństwo i poczucie komfortu? Helicopter.pl to pionier w tej dziedzinie. Jesteśmy jednym z głównych przedsiębiorstw oferujących usługi lotnicze, a naszym priorytetem są niezapomniane przeżycia poparte odpowiednią ostrożnością.

Loty widokowe Warszawa - Helicopter.pl

Oczekiwania każdego Klienta traktujemy z należytą uwagą i z tak indywidualnym podejściem jesteśmy w stanie dopasować każde z zagadnień tworząc loty widokowe idealny dla Ciebie. Dla nas nie istnieje słowo „nieosiągalne”. Wybierz Helicopter.pl i przekonaj się sam!

Dlaczego loty widokowe firmy Helicopter.pl?

Profesjonalna załoga Dobra lokalizacja Oddanie Klientom

Zatrudniamy wyłącznie specjalistów. Z nami nie ma bylejakości, a lęk przed podróżą? Nie ma mowy.

Nasi pracownicy mają na swoim koncie odpowiednie szkolenia oraz tysiące przebytych lotów. Z Helicopter.pl strach nie ma oczu, bo nie istnieje!

Niezależnie od tego, z jakiego miejsca chcesz wylecieć i jakie obszary zobaczyć, z nami wszystko jest możliwe!

Centrum operacyjne Helicopter.pl ma w swojej bazie tyle punktów startu i lądowania, że jesteśmy w stanie zabrać Cię z prawie każdego miejsca w Polsce!

Naszym głównym celem jest i będzie zadowolenie Klienta. Typ śmigłowca, trasę lotu, termin podróży i miejsce startu/lądowania dostosujemy do Twoich oczekiwań.

Rozsiądź się wygodnie i ciesz pięknymi widokami zza szyb śmigłowców naszej firmy.

Zdecydowałeś się na naszą ofertę? Zapraszamy na pokład!

Skontaktuj się z nami za pomocą numeru telefonu lub adresu e-mail. Nasza ekipa odpowie na Twoje zgłoszenie jak najszybciej, a wtedy, po zadaniu kilku podstawowych pytań, wycenimy Twoje loty widokowe i ustalimy dokładne warunki usługi.

O co Cię zapytamy?

  • O termin podróży
  • O ilość pasażerów oraz bagaży
  • O miejsce startu i lądowania

Zapnij pasy i rozkoszuj się lotem widokowym z Helicopter.pl!