front2_1
front2_2
front2_4
front2_5
front2_7
front2_8
front2_9
Previous Next

Opierając się na profesjonalnej kadrze, Helicopter.pl oferuje wydajne i przyjazne usługi sprawiając, że charter śmigłowca realizowany jest bez zakłóceń i problemów.

Jesteśmy świadomi, że nie ma dwóch takich samych lotów, dlatego potrzeby oraz wymagania każdego klienta traktujemy indywidualnie, zapewniając wysoką jakość obsługi klienta.

Aby wycenić dowolny lot, nasze Centrum Operacyjne zada ci kilka krótkich pytań, jak:

- termin podróży(data, godzina wylotu)
- ilość pasażerów oraz bagaży
- miejsce startu i lądowania

Podając powyższe informacje, nasz zespół będzie mógł optymalną ofertę na Twój przelot. Jeżeli nie znasz dokładnych miejsc startu/lądowania nasze centrum operacyjne z przyjemnością znajdzie najbliższe możliwe miejsce startu lub lądowania dostępne dla śmigłowca.

Jednocześnie doradzimy, który śmigłowiec najlepiej spełni Twoje wymagania, gdyż posiadamy w naszej flocie kilka różnych typów śmigłowców, dedykowanych do różnych misji.

Zapewniamy, że podróżując z Helicopter.pl, przybędziesz wypoczęty i gotowy do pracy lub spotkania, bez obaw o swoją podróż.

Dolecisz tam gdzie chcesz, kiedy chcesz i o której chcesz, nie przejmując się korkami na drodze, opóźnieniami na kolei czy udrękami związanymi z odprawą na lotniskach.

Celem Helicopter.pl jest zapewnienie szybkiego, elastycznego a przede wszystkim bezpiecznego transportu dla naszych klientów oraz ich gości.

Helicopter.pl w ramach swojej działalności realizuje:
- loty Air Taxi
- loty biznesowe
- loty widokowe
- filmowanie/fotografowanie z powietrza
- loty patrolowe
- oferty specjalne: loty do kurortów wypoczynkowych, zaręczyny w powietrzu, udział w eventach lub imprezach firmowych