front2_1
front2_2
front2_4
front2_5
front2_7
front2_8
front2_9
Previous Next

Helicopter.pl realizuje loty śmigłowcami Airbus Helicopters, które charakteryzują się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, nowoczesnym designem oraz najwyższym w swojej klasie komforcie. Śmigłowce są ciche, wyposażone w luksusową kabinę, pilotowane przez doświadczonych pilotów.

Kadrę firmy tworzą piloci z licencjami zawodowymi, instruktorzy pilotażu, każdy z doświadczeniem liczonym w tysiącach godzin nalotu.

Śmigłowce są serwisowane w jedynym w Polsce - certyfikowanym przez firmę Eurocopter - Centrum Obsługowym, firmie Heli Invest Services (która podobnie jak Helicopter.pl wchodzi w skład Grupy Heli Invest). Wszystkie maszyny objęte są specjalnym programem obsługi technicznej opracowanym dla operacji przewozów pasażerskich. Zapewnienie najwyższych standardów obsługi technicznej to obok wspomnianych wyżej kwalifikacji pilotów, jeden z głównych czynników stanowiących o bezpieczeństwie lotów wykonywanych przez helicopter.pl.

Wszystkie zasady i procedury działania Helicopter.pl wypracowane są zgodnie i w oparciu o najlepsze standardy i wytyczne organizacji międzynarodowych, takich jak: EASA, JAA, ICAO, IATA. W zakresie jakości, zarządzanie i działanie firmy oparte jest na standardach IS0 9001:2008.

Posiadamy niezbędne certyfikaty, ubezpieczenia oraz koncesję uprawniające nas do przewożenia osób na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Współpracując z Helicopter.pl macie Państwo pewność, że loty wykonywane są przez zatwierdzonego operatora lotniczego, spełniającego najsurowsze wymagania stawiane przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) oraz Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC).