front2_1
front2_2
front2_4
front2_5
front2_7
front2_8
front2_9
Previous Next

CONTACT

Hotline 24h: +48 509 260 400

Office:
Tel: +48 22 571 82 55
Fax: +48 22 571 82 53
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Helicopter.pl realizuje loty śmigłowcami Airbus Helicopters, które charakteryzują się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, nowoczesnym designem oraz najwyższym w swojej klasie komforcie. Śmigłowce są ciche, wyposażone w luksusową kabinę, pilotowane przez doświadczonych pilotów.

Kadrę firmy tworzą piloci z licencjami zawodowymi, instruktorzy pilotażu, każdy z doświadczeniem liczonym w tysiącach godzin nalotu.

Śmigłowce są serwisowane w jedynym w Polsce - certyfikowanym przez firmę Eurocopter - Centrum Obsługowym, firmie Heli Invest Services (która podobnie jak Helicopter.pl wchodzi w skład Grupy Heli Invest). Wszystkie maszyny objęte są specjalnym programem obsługi technicznej opracowanym dla operacji przewozów pasażerskich. Zapewnienie najwyższych standardów obsługi technicznej to obok wspomnianych wyżej kwalifikacji pilotów, jeden z głównych czynników stanowiących o bezpieczeństwie lotów wykonywanych przez helicopter.pl.

Wszystkie zasady i procedury działania Helicopter.pl wypracowane są zgodnie i w oparciu o najlepsze standardy i wytyczne organizacji międzynarodowych, takich jak: EASA, JAA, ICAO, IATA. W zakresie jakości, zarządzanie i działanie firmy oparte jest na standardach IS0 9001:2008.

Posiadamy niezbędne certyfikaty, ubezpieczenia oraz koncesję uprawniające nas do przewożenia osób na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Współpracując z Helicopter.pl macie Państwo pewność, że loty wykonywane są przez zatwierdzonego operatora lotniczego, spełniającego najsurowsze wymagania stawiane przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) oraz Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC).

Airbus Helicopters
HIS
4
5
tripadvisor
ulc
Previous Next